כרטיס אשראי

בלי דמי כרטיס. חינם בכל הכספומטים.

גם בינלאומי וגם ללא עמלות. מושלם!

כרטיס אשראי בינלאומי שמגיע בחינם עד הבית נשמע לכם טוב? בצדק! הכרטיס של Pepper חינמי ובלי עמלות משיכה, ללא דמי שימוש חודשיים ואפשר למשוך כסף מכל הכספומטים בכל סניפי הבנקים בישראל – ללא עמלות! (הכספומט בפיצוציה? לא נחשב בנק...) אבל חכו, יש עוד יתרונות לכרטיס של Pepper.

אי-עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.

עדכונים בזמן אמת
על כל הוצאה.

נגמרו הימים ששילמתם על בירה לא שלכם או שחייבו אתכם בסכום גבוה יותר. עם הכרטיס של Pepper תקבלו עדכונים על כל הוצאה בזמן אמת. כדי שתהיו תמיד בשליטה.

סיכום עסקאות לפי חודשים.

בעמוד כ.אשראי תראו את כל ההוצאות שלכם, אלו שבתהליך ואלו שכבר אושרו, מחולקות לפי חודשים. וכדי לראות את כל התמונה, שמנו לכם שם גם את מסגרת הכרטיס. המסגרת לוחצת? ניתן לשנות אותה בקליק בהתאם לזכאות– בעצמכם!

הקפאה או ביטול בקליק.

קרה לכם פעם שאיבדתם את הכרטיס (לחץ! לחץ! לחץ!) ואחרי שעתיים מצאתם אותו בכיס האחורי של הג'ינס? ב-Pepper אתם יכולים פשוט להקפיא את הכרטיס בלחיצה ל-48 שעות ולהפשיר אותו אחרי שיימצא. או לבטל ולהזמין חדש בתשלום (ניחשתם נכון. גם בלחיצה).

תשלום בנייד.

שכחתם את הארנק בבית? הכל טוב! עם Pepper אתם יכולים לשלם ישירות מהנייד, בהצמדת המכשיר למסוף במגוון בתי עסק. ככה גם תשלמו בשניות, גם תקבלו מייד פוש על ההוצאה וכרגיל– תישארו בשליטה. שווה! *כרגע לאנדרואיד בלבד.

הכי בטוח שאפשר.

לכרטיס האשראי של Pepper יש תקן EMV שמגן מפני זיופים ושכבת אבטחה שעוזרת למנוע הונאות בתשלומים אונליין. אנחנו יודעים כמה זה חשוב ולא מתכוונים לוותר על אבטחת המידע הגבוהה ביותר בשבילכם.

תקן EMV לכרטיסי אשראי

יש גם דביט!

כרטיס הדביט של Pepper יחייב את החשבון שלכם מיד אחרי כל הוצאה בהתאם ליתרה הפנויה שיש לכם בעו״ש. סכום העסקה הגבוה ביותר שאפשר לעשות איתו מוגבל ל-5000 ש״ח ובמקרה של דביט בחשבון צעיר ל-400 ש״ח ביום.

מישהו שאל, אולי זה יעזור גם לכם.

1.

איך משנים את מסגרת הכרטיס?

נכנסים לפעולות באפליקציה ומשם לשינוי מסגרת כרטיס בהתאם לזכאות. זה לוקח דקה וחצי אבל תלוי בזכאות שלך למסגרת.

2.

מה קורה אם שוכחים את הסיסמה לכרטיס?

נכנסים לאפליקציה לעמוד פעולות, קבלת קוד סודי ועוקבים אחרי ההנחיות.

3.

איפה רואים את החיובים של הכרטיס?

בכל רגע נתון רואים את כל החיובים בעמוד כ.אשראי.

4.

איך מפעילים עדכונים על הוצאות?

נכנסים להגדרות ומאשרים את ההתראות. משם הכל כבר עלינו.

לכל השאלות